Šių parduotuvių labai ieško žmonės

Kuponokodas.lt logotipas

"Kuponokodas.lt" esame įsipareigoję užtikrinti, kad apsipirkdami internetu sutaupytumėte kiekvieną dieną. Mūsų tikslas - kasdien atskleisti geriausius kuponų kodus, akcijas ir pasiūlymus, supaprastinti jūsų apsipirkimo patirtį ir garantuoti, kad sutaupysite - tiek savo piniginės, tiek laiko.

Discountify dalis

Padedame sutaupyti pinigų apsiperkant internetu. Turėdami patirties ieškant geriausių nuolaidų kodų ir pasiūlymų, užtikriname, kad visada galėtumėte mėgautis puikiais pasiūlymais. Nesvarbu, ar ieškote drabužių, elektronikos, kelionių, ar ko nors kito, turime beveik visus jums reikalingus nuolaidų kodus!

Mūsų partneriai

Sutaupykite daugiau nei 20 įmonių

Kuponokodas.lt, mūsų ekspertai kasdien nenuilstamai dirba, kad surinktų geriausius pasiūlymus iš daugiau nei 20 parduotuvių. Siekiame visada pateikti jums naujausius nuolaidų kodus ir pasiūlymus, kad galėtumėte nuolat naudotis naujausiais pasiūlymais ir sutaupyti pinigų apsipirkdami. Tarp internetinių parduotuvių, kurioms renkame nuolaidų kodus, yra Vuch, Foreo, Trip.com ir Queens.

Discountify veikia 40 šalių

Daugiau nei 20 000 naudotojų per mėnesį

Lankytojai kasmet sutaupo 2 milijonus eurų

Discountify istorija

2014 m. "Ikzegkorting.nl" pradėjo veikti kaip nuolaidų kodų vieta, turėdama vieną tikslą - teikti geriausius pasiūlymus olandams. Nuolat augome, susikūrėme patikimą reputaciją ir savo naudotojams suteikėme galimybę naudotis vertingomis nuolaidomis.

Nuo 2019 m. pradėjome skleisti sparnus tarptautiniu mastu. Švedijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Vokietijoje atidarėme portalus, kurie leidžia mums pasiekti platesnę auditoriją ir padėti dar daugiau žmonių taupyti pinigus internetu.

Šis žingsnis tarptautinės plėtros link buvo tik pradžia. Šiandien mūsų kuponų svetaines galite rasti daugiau nei 40 šalių. Su kiekvienu nauju žingsniu mes liekame ištikimi savo misijai padėti žmonėms taupyti visame pasaulyje ir siekiame tapti patikimu nuolaidų ir pasiūlymų šaltiniu, kad ir kur būtumėte.

„Discountify“ mūsų misija aiški: siekiame, kad apsipirkimas būtų malonesnis, prieinamesnis ir patogesnis kiekvienam.

Mūsų ekspertai, dirbantys iš biuro Nyderlanduose, ieško geriausių pasiūlymų ir nuolaidų internete. Jie ieško naujienlaiškiuose, socialiniuose tinkluose ir, žinoma, pačių parduotuvių svetainėse. Visur, kur galima rasti nuolaidos kodą, galite būti tikri, kad mes jį surinkome Kuponokodas.lt.

Šių pastangų dėka mūsų lankytojai gali sutaupyti nemažai pinigų. Tobulėjant dirbtiniam intelektui, mes taip pat pritaikėme šias technologijas. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie mūsų naujoviškus metodus.

Ekrano nuotrauka 2014

Pirmoji svetainės versija 2014 m.

Ekrano nuotrauka 2017

Svetainės pertvarkymas 2017 m.

Ekrano nuotrauka 2021

Paskutinis svetainės atnaujinimas 2022 m.

Kaip padedame taupyti pinigus?

Naujausi nuolaidų kodai

Esame įsipareigoję nuolat rinkti ir dalytis naujausiais nuolaidų kodais ir akcijomis, kad galėtumėte visada pasinaudoti naujausiais pasiūlymais.

Sutaupytos lėšos atostogoms

Nesvarbu, ar tai būtų Velykos, Kalėdos, Motinos diena, ar "juodasis penktadienis", kiekvienas ypatingas išpardavimų laikotarpis sulaukia mūsų dėmesio, nes daugelis parduotuvių šiomis progomis siūlo nuolaidas.

Į vartotoją orientuotas

"Discountify" esate mūsų svarbiausias prioritetas. Nesvarbu, kokio produkto ieškote, visada stengsimės rasti tinkamą nuolaidos kodą jūsų mėgstamoms parduotuvėms.

Išskirtiniai pasiūlymai

Kartais galime pasiūlyti išskirtinių nuolaidų kodų, kuriuos rasite tik pas mus, todėl galėsite sutaupyti dar daugiau.

Patogumas naudotojui - svarbiausia

Mūsų svetainė sukurta atsižvelgiant į patogumą ir greitį, todėl lengvai rasite reikiamus nuolaidų kodus. Kad tai užtikrintume, nuolat tobuliname. Niekada nenustojame tobulėti.

Taupymo patarimai

Pagerinkite savo apsipirkimo patirtį naudodamiesi mūsų praktiniais taupymo patarimais, kurie padės sutaupyti pinigų visiems pirkiniams. Pateikiame patarimų, kaip sutaupyti draudimo, maisto produktų, dovanų ir "pasidaryk pats" išlaidų.

Taupymo ekspertai AI = dar daugiau ir geresnių pasiūlymų

"Kuponokodas.lt" visada ieškome būdų, kaip patobulinti savo paslaugas ir suteikti naudotojams dar geresnę patirtį. Todėl pasitelkiame naujas dirbtinio intelekto technologijas, kad padėtume savo ekspertams atrasti ir dalytis geriausiais nuolaidų kodais ir akcijomis.

Išmanieji paieškos algoritmai

Mūsų dirbtinio intelekto valdomi paieškos algoritmai nuolat šukuoja internetą, kad rastų naujausius nuolaidų kodus, taip užtikrindami, kad visada turėtume naujausių pasiūlymų.

Nuolatinis tobulinimas

Mūsų naudojamos dirbtinio intelekto sistemos nuolat mokosi ir tobulėja, nes surenka daugiau duomenų ir atpažįsta modelius, todėl galime vis tiksliau ir išsamiau atrasti nuolaidų kodus.

Personalizavimas

Integruojame pažangias dirbtinio intelekto technologijas, kad nuolat tobulintume savo svetainę. Taip užtikrinama, kad rodomi nuolaidų kodai ir pasiūlymai jums, pirkėjams, būtų vis aktualesni.

Prognozavimas

Naudodamiesi prognozavimo analize galime nustatyti apsipirkimo tendencijas ir numatyti būsimas nuolaidas.

Mūsų ekspertų komanda

Mūsų komandą sudaro daugiau nei 10 asmenų, kurie kasdien sunkiai dirba iš viso pasaulio, kad rastų ir dalytųsi naujausiais nuolaidų kodais ir pasiūlymais. Nesvarbu, ar tai būtų kodų tikrinimas, ar naujų pasiūlymų atradimas, ar mūsų svetainės tobulinimas, mes visada pasiruošę jums padėti.

Kaip uždirbame pinigus

"Kuponokodas.lt" pajamas gauname iš partnerinės rinkodaros. Kai per mūsų svetainę perkate naudodamiesi mūsų pateiktu nuolaidos kodu ar pasiūlymu, iš parduotuvės gauname nedidelį komisinį mokestį. Jums, naudotojui, tai nieko papildomai nekainuoja ir leidžia mums toliau tobulinti savo paslaugas ir prižiūrėti sistemas.