Šių parduotuvių labai ieško žmonės

Privatumo politika

Tarptautinis kuponų tinklas, Kuponokodas.lt kūrėjas, yra įsipareigojęs saugoti savo vartotojų privatumą. Kuponokodas.lt niekada nesidalins ir neparduos vartotojo duomenų trečiosioms šalims. Šiame privatumo pareiškime aprašomas Tarptautinis kuponų tinklas, kaip tvarkomi jo naudotojų asmens duomenys.

Tarptautinis kuponų tinklas yra atsakingas už asmens duomenų tvarkymą, kaip nurodyta šiame privatumo pareiškime.

Kontaktinė informacija:
Meistriškumas 11
2912CW, Zuidplas Nyderlandai
Prekybos rūmai Goudoje: 54725984

1. Asmens duomenys, kuriuos tvarkome

Tarptautinis kuponų tinklas tvarko jūsų asmens duomenis, nes naudojatės mūsų paslaugomis ir (arba) todėl, kad patys pateikiate mums šiuos duomenis. Žemiau rasite asmens duomenų, kuriuos apdorojame, apžvalgą, jei įvedėte tai savo nustatymuose arba registruodamiesi. Šie duomenys aiškiai nesaugomi, jei tik lankotės svetainėje arba esate atsijungę:

 • Vardas ir pavardė
 • Lytis
 • Gimimo data
 • El. pašto adresas
 • IP adresas

2. Specialūs ir (arba) jautrūs asmens duomenys, kuriuos tvarkome

Mūsų svetainė ir (arba) paslauga neketina rinkti duomenų apie svetainės lankytojus, kurie yra jaunesni nei 16 metų. Nebent jie turi tėvų ar globėjų leidimą. Tačiau negalime patikrinti, ar lankytojas yra vyresnis nei 16 metų. Todėl patariame tėvams įsitraukti į savo vaikų veiklą internete, kad duomenys apie vaikus nebūtų renkami be tėvų sutikimo.

Jei esate įsitikinę, kad be leidimo rinkome asmeninę informaciją apie nepilnametį, susisiekite su mumis ir patikrinę šią informaciją ištrinsime.

Kokiu tikslu ir kokiu pagrindu tvarkome asmens duomenis

Tarptautinis kuponų tinklas tvarko jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

 • Išsaugokite mėgstamas internetines parduotuves savo asmeniniame profilyje
 • Išsaugokite kuponus asmeniniame profilyje
 • Pasiūlykite galimybę susikurti paskyrą
 • Informuojame jus apie mūsų paslaugų pakeitimus
 • Naujienlaiškio siuntimas (neprivaloma)

3. Automatizuoti procesoriai

Tarptautinis kuponų tinklas naudoja šias kompiuterines programas ar sistemas savo paslaugoms tobulinti arba teikti: [užpildykite sistemos pavadinimą, kodėl ji naudojama,

 • TransIP serveriai: svetainės saugojimui ir prieglobai
 • Amazon SES: el. laiškų apdorojimui
 • Google Analytics: statistikai rinkti ir analizuoti

4. Kiek laiko saugome asmens duomenis

Tarptautinis kuponų tinklas nesaugo jūsų asmens duomenų ilgiau, nei būtina norint įgyvendinti tikslus, kuriais jūsų duomenys renkami. Asmens duomenys bus saugomi tik tol, kol būsite IkZegKorting.nl narys. Atsisakius prenumeratos ir ištrynus paskyrą, bus ištrinti visi duomenys, įskaitant išsaugotas parduotuves, kuponus ir paskyros informaciją (kaip aprašyta aukščiau).

5. Asmens duomenų bendrinimas su trečiosiomis šalimis

Tarptautinis kuponų tinklas teikia tik trečiosioms šalims ir tik tuo atveju, jei tai būtina norint įvykdyti sutartį su jumis arba laikytis teisinių įsipareigojimų. Tarptautinis kuponų tinklas niekada neparduos jūsų duomenų.

6. Slapukai ar panašūs metodai, kuriuos naudojame

Tarptautinis kuponų tinklas naudoja tik techninius ir funkcinius slapukus. Ir analitiniai slapukai, kurie nepažeidžia jūsų privatumo.

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris išsaugomas jūsų kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, kai pirmą kartą apsilankote šioje svetainėje. Mūsų naudojami slapukai yra būtini techniniam svetainės veikimui ir jūsų naudojimo patogumui. Jie užtikrina, kad svetainė veiktų tinkamai ir, pavyzdžiui, įsimena pageidaujamus nustatymus. Taip pat galime optimizuoti savo svetainę.

Galite atsisakyti slapukų taip nustatę interneto naršyklę ji nebesaugo slapukų. Be to, galite ištrinti visą informaciją, kuri anksčiau buvo išsaugota naršyklės nustatymuose.

7. Peržiūrėkite, keiskite arba ištrinkite duomenis

Turite teisę peržiūrėti, taisyti arba ištrinti savo asmeninius duomenis. Tai galite padaryti patys naudodami asmeninius paskyros nustatymus.